sim iplik

Simli İplikler Tekrar Moda !

Simli iplikler birbirinden farklı kullanım alanları ile hem şıklığın hem de kaliteli ipliğin adresi olmuştur. Simli iplik ile yapılan pek çok kıyafet, örgü ve nakış çoğu kişi tarafından büyük beğeni toplamayı başarmış ve zevklere hitap etmiştir. Firma olarak satışını yapmakta olduğumuz simli ipliklerimiz hem kaliteleri hem de renkleri ile sizlere çeşitliği sunmaktadır.

En kaliteli aksesuar ve dokuma giysilerini çıkartmak istiyor bu konuda da hangi simli ipliği alma konusunda tereddütler yaşıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Ürünlerimiz kaliteli ve dayanıklı ipliklerden oluştuğu için dokuma ve kullanma sırasında sizlere bir zorluk çıkartmaz ve uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Genel olarak naylon ve polyesterden elde edilen bu iplikleri sayısız kullanım alanına sahip alanda kullanabilirsiniz. Modellerimiz sizlere bu konuda uzman ekibimiz halinde sunulur ve modellerin hangi kullanım alanına daha uygun olduğu bilgi halinde sunulur. Ürünlerimizin istenilen sıcaklığa ve mukavemete göre çeşitleri elimizde mevcuttur.

Simli İplik Çeşitleri

Çeşitleri bakımından simli iplikler, kullanılan malzeme ve kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Modellerimizi bu şekilde belirleyerek işinize yarar iplikleri kolay bir şekilde seçmenizi sağlıyoruz.

Simli iplik modellerimiz arasında yer alan M tipi sim iplikler, bir tane şerit halinde ve farklı genişliklerde kesilmiş olan polyester ipliklerdir. Düz şeritler halinde kesilir ve %100 polyesterdir. Bu iplikleri kullanmak istediğiniz alanlar ise lastik kaplama, dokuma, aksesuar, kordon, fantezi iplik, laşe olabilir. Dokuma ve aksesuar seçimi için oldukça ideal bir simli iplik olduğundan dolayı istediğiniz şık ve havalı görünümü sizlere sunar. Bu iplik modeli ile aksesuarlarınızı farklı ve orijinal kılabilirsiniz.

MH tipi simli iplikler ise M tipi polyester simin etrafına bir tane 75 denye polyester, floş iplik veya naylon ipliğin sarılması ile oluşturulan ipliklerdir. Kullanıma uygun olduğu alanlar triko, raşe, yuvarlak örgü, çorap olmaktadır. Simli çorap ve patiklerin oldukça moda olduğu göz önüne alındığında MH tip simli iplikler bu konuda sizlere istediğiniz performansı sunacaktır.

MHS tip simli iplik modelleri bir tane 150 denye floş veya naylon ipliğin üzerine bir tane M tipi polyester ipliğin gipe edilmesi ile oluşturulan iplik modelleridir. Özellikle dikiş, dokuma, nakış, aksesuar alanları için çok uygundur. Simli iplikler ile kıyafetlerinize nakış dikmek istiyor veya güzel ve şık detaylar vermek istiyorsanız eğer MHS tip iplik istediğiniz sonucu sizlere sunacaktır.

MX tip simli iplik modelleri, M tipi polyester ipliğin etrafına iki tane 12, 15 ve 20 denye naylon iplikten birinin bükülmesi ile elde edilir. Özellikle triko, dokuma, yuvarlak örgü, çorap ve raşellerde kullanılır. Eğer size modaya uygun simli trikolar örmek istiyorsanız MX tip simli iplikler harika kıyafetler oluşturmanızı sağlar.

PX tipi simli iplik modelleri M tipi polyester simin etrafında oluşturulan polyester ipliğin bükülmesi ile oluşur. Bu iplik modelinin kullanıldığı yerler içerisinde triko, dokuma, raşel, çorap yer almaktadır.

ST tipi simli iplikler de naylon veya floş ipliğin üzerine M tipi polyester simin aralıksız sarılması ile oluşturulur. Özellikle dantel, dokuma, dikiş ve nakışta tercih edilir.

Simli İplikler İler Tarzını Kendin Yarat

Simli iplikler özellikle modaya uygunluk olması açısından firmamız tarafından birbirinden farklı renkleri ile sizlere sunulur. Kendiniz yapabileceğiniz triko ve diğer dokuma ürünlerinde bu iplik modellerini kullanarak hem herkesin beğenerek sorduğu orijinal kıyafetlere kavuşabilir hem de kendi tarzınıza en uygun kıyafetleri uygun fiyata yapmış olmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Etiketler:,