misina kumaş

Duvar Kâğıtlarında Sim Tozu Modası

Duvar kâğıtları evlerimize şıklık katan ve duvarların daha uzun temiz kalmasını sağlayan parçalar arasındadır. Tasarımları ile günümüzde pek çok modeline rastlanan bu duvar kâğıtları özellikle ev içerisindeki diğer eşyalar ile bütünlük oluşturduğunda oldukça güzel bir tasarım oluşturur. Pek çok kişi evinde duvar kâğıdı uygulamalarını tercih etmekte ve bunu en moda olan duvar kâğıtları arasından seçmektedir.

Özellikle de son zamanlarda duvar kâğıtlarında yer alan sim tozu göze çarpmakta ve moda olan duvar kâğıtları arasındaki yerini almaktadır. Duvar kâğıdı olarak kullanılan pek çok modelde sim tozu tasarımları ile hareketli ve elit bir görünüm yaratılabilir. Özellikle de evinizin diğer detaylarında ve eşyalarında da sim detayları varsa duvar kâğıdını bu şekilde seçmek veya değerlendirmek oldukça uyumlu bir görüntünün kazanılmasını sağlar. Duvar kâğıdı uygulama aşamasında sim tozu kullanarak kolayca simli duvar kâğıtlarına sahip olabilirsiniz. Duvar kâğıdınızın ne kadar simli olacağını da kendiniz ayarlayabilirsiniz. Pek çok firma bu konuda duvar kâğıdı montajı yaparken sim detaylarını özenli bir şekilde sizler için duvar kâğıdına yedirmektedir.

Moda Olan Simli Duvar Kâğıdı Modelleri

Simli duvar kâğıdı modelleri, evinizde bulunan eşyalarda hareketlilik ve sim detayları varsa harika bir tercih olmaktadır. Güneş vurduğunda veya akşamları ışık açıldığında parıldayan bir duvar kâğıdının görüntüsü sizleri ve misafirlerinizi mutlu edecektir. Sade duvar kâğıdı modellerinden kopamıyor, ama yine de duvar kâğıdın da bir hareketlilik olsun istiyorsanız sim tozu seçeneği en mantıklı seçim olacaktır.

Firma olarak üretmiş olduğumuz sim tozu modelleri, renkleri ve çeşitleri bakımından farklılık oluştururlar. En kaliteli sim tozları üreticileri olarak, büyüklük, küçüklük ve kullanım alanına bağlı olarak bu tozlar birbirinden ayrılır. Sim olarak ise en parıl parıl sim detayını sizlere sunar. Gündüz ve gece parıldama özelliği ile duvar kâğıdınızın her zaman albenili ve temiz görünmesini sağlar.

Duvar kâğıdında kullanmak istediğiniz sim renkleri farklılık gösterebilir. En çok tercih edilen duvar kâğıdı sim renkleri ise beyaz, gold ve krem olmaktadır. Duvar kağıdınızın rengine göre yine sim tozu seçiminizi yapabilirsiniz. Duvar kağıdınızın her yerinde sim detaylarını kullanabileceğiniz gibi belirli yerleri ile de sınırlı tutarak kendi tasarımınız olan duvar kağıtlarına sahip olabilirsiniz. Tamamıyla odanızda kendi orijinal fikriniz ile bir farklılık yaratmak bu kadar kolaydır. Çoğu kullanıcı sim tozlarını dilediklerini gibi kullandıklarını ve odalarında parıldayan duruşu sevdiklerinden bahsetmiştir.

Sim Tozu İle Duvar Kâğıdı Tasarımları

Uzun süredir görmekte olduğumuz duvar kâğıtlarında ki sim tozu furyası, en moda duvar kâğıtları ile birlikte devam etmektedir. Duvar kâğıtlarının üzerine yerleştirilen bu sim tozları, duvar kâğıdınız yapıştırılırken uygulanabilir. Özel tutkallar ile yapıştırılan duvar kâğıtları simleri ömür boyu yüzeyinde tutabilir. Eğer sonradan duvar kâğıdınızı değiştirmek isterseniz sim detayları sizlere bir zorluk çıkartmaz. Duvar kâğıdınızı değiştirdikten sonra kolayca tekrardan sim tozları uygulanabilir.

Çoğu duvar kâğıdı üreticisi de hazır simli duvar kâğıdı üretimi yaparken, bu sim tozlarına ihtiyaç duyar. Firma olarak bu alanda toptan sipariş de verdiğimiz için markaların sim tozlarını da karşılayabilmekteyiz. En kaliteli ve en parıldayan sim tozları için bizleri tercih edebilirsiniz. Siparişlerinizi oluşturabilir ve kısa süre içerisinde gelmesini bekleyebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz bu konuda sizlere gereken bilgiyi de vermektedir. Kurulduğumuz günden beri müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tuttuğumuz için sizlere bu konuda en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti sunmaktayız. Fiyatlarımız ekonomik ve bütçe dostudur.

Etiketler:,